Kredyt na dowód

Potrzebujesz szybkiego kredytu na dowód osobisty i zastanawiasz się czy możesz taki dostać – MOŻESZ, sprawdź informacje na stronie poniżej, a dowiesz się czy Ty dostaniesz kredyt na samo dowód i gdzie takiego kredytu szukasz. Dodatkowo sprawdzisz kalkulator kredytów – dzięki niem w ciągu 3 minut dowiesz się, w którym Banku czeka na Ciebie najlepsza oferta kredytu gotówkowego. kredyt na dowód

Kredyt na dowód

Wiele osób sądzi, że kredyt na dowód nie jest możliwy – mylą się. Banki co raz częściej decydują się na udzielanie własnie takich szybkich kredytów – do których bardzo często potrzebny jest sam dowód osobisty. Niestety w przypadku takich kredytów bankowych wymagana jest dobra historia kredytowa. W przypadku zlej historii kredytowej w BIK, bank nie udzieli nam żadnego kredytu.

Jaka kwota kredytu na dowód

To w dużej mierze zależy własnie od historii kredytowej, wieku i to w jakim Banku masz konto + historia konta (regularne wpływy itd). Jeśli chcesz zyskać jak największą kwotę kredytu – często nawet do 50 000 złotych na podstawie konta – to złóż wniosek o kredyt do Banku, w którym masz rachunek bankowy.

Jeśli możesz wykazać także dochody – zaświadczenie o dochodach to sprawdź w jakim Banku dostaniesz najlepszą ofertę kredytu i właśnie tam wyślij wniosek o kredyt.

Kalkulator kredytu na dowód

Poniżej znajduje się kalkulator kredytów gotówkowych, dzięki któremu bardzo szybko, w ciągu 3 minut sprawdzi w jakim Banku dostaniesz najlepsza ofertę kredytu gotówkowego.

Pamiętaj, że w przypadku banków, w których nie masz konta zdolność kredytowa na sam dowód jest ograniczona i możesz tam starać się o kwoty do kilku tysięcy złotych maks. MIMO TO polecamy wysłać wniosek o kredyt z wykonanych wyliczeń – wówczas bank sam skontaktuje się z Tobą i uzgodni dokładne warunki kredytu.

Kredyt na dowód
5 (100%) 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *